Biz Kimiz?

2014 yılından beri kaliteyi ve zamanında teslimatı kendisine esas alan MDP Pilcilik uygun fiyat politikası  ve ilkeli pazarlama sistemi ile toplumun her kesimine ulaşmayı hedeflemiştir. Duracell ve Rayovac gibi Global pazarda lider olan  iki markanın  işitme cihazı pillerinin Türkiye yetkili bayiisi olan MDP pilcilik bunların yanı sıra her türlü pili müşterileriyle buluşturur.  İşitme merkezleri ,medikaller, eczaneler, saatçiler ve elektronikçiler olmak üzere Türkiye’nin 81 ilindeki 500’ü aşkın firmaya hizmet vermektedir.

N. Mehmet ERİŞMİŞ

Şiket Ortağı

1960 Kayseri’de Doğdu. İlk ve Orta eğitimini Ankara’da tamamladıktan sonra kendi firmasında uzun yıllar halıcılık üzerine hizmet verdi. 1999-2014 yılları arasında da Varta Pilleri firmasında İç Anadolu bölge müdürü olarak hizmet verdi.

Duhan ERİŞMİŞ

Şiket Ortağı

1991 yılında Ankara’ da doğdu. İlk ve Orta eğitimini Ankara Kavaklıdere İlk Okulu ve Leyla Turgut Lisesinde tamamladı Halen Gazi Üniversitesi İşletme bölümü son sınıf öğrenicisi. Aynı zamanda Ankara’da basketbol antrenörlüğü yapmaktadır. Stajını Varta Pilleri satış ve pazarlama alanında yaptıktan sonra Mdp Pilcilik çatısı altında çalışma ve iş hayatına atılmıştır.